Anna Szyksznian – Artystka grafik

Ewelina Szuba Kobieca Energia w Biznesie - Webmaster

Andrzej Garbe - stroiciel

 

Stroiciel fortepianu, społecznik, współpracował z wieloma wybitnymi artystami ze świata jazzu i muzyki klasycznej, stroi fortepiany na największych  festiwalach muzycznych w Polsce m.in. "Chopin i Jego Europa", "Letni Festiwal im. J. Waldorffa w Radziejowicach", przygotowywał również instrumenty na Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. Fryderyka Chopina.  Wiernie wspiera wszystkie działania Fundacji Rzeka EN od początku jej istnienia.

Piotr Wilczyński – Koordynator, członek zespołu organizacyjnego

 

Tancerz, instruktor tańca, choreograf, trener par sportowych, tancerz w formule Pro-Am. Tancerz międzynarodowej klasy mistrzowskiej „S”. Uczestnik dużych wydarzeń typu Sylwester z Jedynką, 50-lecie TVP, „Jaka to melodia?”. Choreograf musicalu „My Fair Lady”, wystawionym w warszawskiej Sali Kongresowej w lutym 2014r. Współtwórca artystyczny corocznych seminariów Mary Kay, na których, wraz z zespołem tancerzy, przedstawia tematyczne, autorskie choreografie.

Natalia Wolanin – Prezes Fundacji Rzeka EN

 

Pianistka, coach, filozof, studentka UMFC w Warszawie,  koordynatorka Czarnoleskiego Festiwalu Sztuk. Jej pasją jest szeroko rozumiany rozwój zarówno osobisty jak i artystyczny. Promuje i wspiera w rozwoju kariery młodzież utalentowaną artystycznie. Uwielbia współtworzyć odważne i ambitne przedsięwzięcia artystyczne, które długo pozostają w pamięci słuchaczy.

Edward Wolanin – Dyrektor artystyczny

 

Założyciel Fundacji Rzeka EN, pianista, chopinista, pedagog, dr hab. prof. UMFC. Od ponad 30 lat wpiera rozwój młodych adeptów sztuki pianistycznej zarówno w kraju jak i zagranicą.  Jest zwolennikiem holistycznego podejścia do rozwoju artystycznego dzieci i młodzieży.  Tworzy wizje artystyczne festiwali, warsztatów oraz innych wydarzeń kulturalnych organizowanych przez Fundację Rzeka EN.

POZNAJ ORGANIZATORÓW FESTIWALU

regulamin płatności

polityka prywatności